Kontakt

Wybierz dział

Siedziba
Biuro regionalne w Opolu
Inspektor ochrony danych
Pożyczki
Projekty Unijne
Najem powierzchni
Dolnośląskie Centrum Druku 3D
Marketing

Siedziba - dane kontaktowe

Sekretariat DPIN
tel.:+48 717 575 244
email: sekretariat@dpin.pl
Recepcja budynku
tel.:+48 717 000 034

Biuro regionalne w Opolu - dane kontaktowe

Biuro Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o.
Villa Academica
ul. Powstańców Śląskich 22
45-087 Opole

Inspektor ochrony danych

Karolina Klimczuk
tel. : 508 624 895
e-mail: iod@dpin.pl

Pożyczki - dane kontatkowe

Paweł Blacheta
tel.: +48 519 538 300
email: pawel.blacheta@dpin.pl
Paula Śmieszkowska
tel.:+48 573 264 231
email: paula.smieszkowska@dpin.pl
Sylwia Starostecka
tel.: +48 511 522 227
email: sylwia.starostecka@dpin.pl

Projekty unijne - dane kontatkowe

Agata Janicka
tel.: +48 607 074 405
email: agata.janicka@dpin.pl
Magda Skrzypek
tel.: +48 608 568 522
email: magda.skrzypek@dpin.pl

Najem powierzchni - dane kontaktowe

Aleksandra Olbert
tel.: +48 513 584 586
email:  aleksandra.olbert@dpin.pl

Dolnośląskie Centrum Druku 3D - dane kontaktowe

Druk 3D
tel.: +48 717 575 244
email: druk3d@dpin.pl

Marketing - dane kontaktowe

Agata Michalak
tel.: +48 451 049 365
email: agata.michalak@dpin.pl
© 2022. All Rights Reserved. Dolnośląski Park Innowacji i Nauki
Design: Proformat
Dolnośląski Park Innowacji
i Nauki 
Kwiatkowskiego 4,
52-407 Wrocław
Tel +48 717 575 244
Fax: +48 717 181 743
e-mail: sekretariat@dpin.pl
Biuro regionalne w Opolu
Biuro Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej 
„INVEST-PARK” sp. z o.o.

Villa Academica
ul. Powstańców Śląskich 22
45-087 Opole
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content