DPIN partnerem strategicznym HR Wellbeing Forum

18 lipca, 2022

Wellbeing 2022 +: zdrowie, bezpieczeństwo, środowisko pracy

Troska o pracownika remedium na wyzwania działów HR po pandemii

W dniach 15-16 września 2022 roku, odbędzie się ogólnopolska konferencja HR Wellbeing Forum – online i stacjonarnie we Wrocławiu. Wydarzenie, w którym prelegentami są doświadczeni praktycy z branży HR oraz konsultanci i dyrektorzy organizacji współpracujących z firmami z różnych branż. 

Zapraszamy serdecznie do udziału:

  • Dyrektorów, liderów zespołów i managerów zarządzających ludźmi w firmie, 
  • Dyrektorów i managerów działów HR, BHP, 
  • Właścicieli firm, Członków Zarządów, doradców Zarządów,
  • Specjalistów, konsultantów ds. wynagrodzeń i benefitów, systemów motywacyjnych oraz programów prozdrowotnych i wellbeingowych. 
  • Osób przygotowujących programy sukcesji lub rozwoju kompetencji pracowników w firmach czy chcących wzbogacić swoją wiedzę w zakresie nowych trendów w post pandemicznym świecie pracy,

Wspólnie z Dolnośląskim Parkiem Innowacji i Nauki Sp. z o.o. zapraszamy Państwa do udziału w konferencji i dołączenia do grona organizacji promujących zdrowe środowisko pracy, zainteresowanych wymianą doświadczeń z projektów wdrażanych w popandemicznych warunkach pracy, chcących wiedzieć więcej o cyfryzacji procesów HR w organizacjach, efektywnych programach wellbeingowych, podnoszeniu zaangażowania pracowników w modelu pracy hybrydowej, hr analitics czyli ekonomii dobrostanu.. 

Dlaczego warto uczestniczyć w konferencji?

  • Podczas konferencji razem z uczestnikami, prelegentami i partnerami wymienimy się doświadczeniami z wdrożonych podczas pandemii projektów i strategii w kontekście najbardziej nurtujących nas obecnie pytań takich jak m.in.: jak zachęcić (a nie zmusić) ludzi do powrotu do biur? Jakie będą „biura przyszłości” w sytuacji kiedy dysponujemy swobodnym dostępem do technologii mobilnych, aplikacji, szybkich łączy internetowych oraz programów umożliwiających wirtualne spotkania? Jak możemy przygotować się na nowe trendy zmiany podejścia do pracy, zdrowia i benefitów, które obserwujemy? 
  • Poszerzymy wiedzę, omówimy różne wyzwania zdrowego środowiska pracy, jak i rozwiązań wellbeingowych dostosowanych do różnych branż;
  • Dzięki networkingowi nawiążemy wnoszące wartość, nowe kontakty biznesowe

Dwa wyjątkowe dni, 13 godzin merytoryki, 6 paneli i ponad 25 tematów! Co w programie Konferencji HR Wellbeing Forum?

Konferencja jest uniwersalnie dostępna, uwzględniając obie formy uczestnictwa – w trybie stacjonarnym w kompleksie Inkubatora Przedsiębiorczości E-sportu oraz zdalnym na platformie streamingowej!

Zapraszamy do udziału w HR Wellbeing Forum 2022

Szczegóły dotyczące uczestnictwa znajdziecie Państwo na stronie: https://hrwellbeingforum.com/

© 2022. All Rights Reserved. Dolnośląski Park Innowacji i Nauki
Design: Proformat
Dolnośląski Park Innowacji
i Nauki 
Kwiatkowskiego 4,
52-407 Wrocław
Tel +48 717 575 244
Fax: +48 717 181 743
e-mail: sekretariat@dpin.pl
Biuro regionalne w Opolu
Biuro Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej 
„INVEST-PARK” sp. z o.o.

Villa Academica
ul. Powstańców Śląskich 22
45-087 Opole
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content